kombi montajı nası yapılır

Evlerimizin ve iş yerlerimizin en önemli temel araçlarından kombiler bizlere çağımızda ısınmaya ve sıcak su gerekliliğini karşılamaya yarayan ve böylelikle yaşam kalitemizi doğrudan etkileyen aletlerdir. Kombilerin yaşam kalitemizi doğrudan etkilemesi sebebiyle işlevsel olarak bize en iyi verimi sunan cihazı tercih etmek faydamıza olacaktır. Firmamız tarafından en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kombiyi satın aldıktan sonraki aşama kombi montajı olmaktadır. Kombi montajı kombinizin kullanım kalitesini de belirler. Örneğin kombilerinizin nemli bir duvara montaj edilmesi cihazınızın zarar görmesine sebebiyet verecektir.

Kombi montajı kendi içerisinde bazı incelikler içerdiğinden montajın her aşamasında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Kombinin nereye niçin montaj edileceği, bağlantıların doğru yapılması, montaj edilen duvarın nemlilik, eğim gibi hususlar en iyi olarak uzman bir ekip tarafından belirlenir ve kombi montaj hizmeti verilir.

En kaliteli şekilde kombi montaj hizmeti almanın size bir çok açıdan önemli artıları olacaktır. Bunlara örnek vermek gerekirse, kombinin nemli bir duvara montaj edilmesi kombinize veya kombinin gaz ile temasından dolayı doğalgazın tehlikesine sebebiyet vereceğinden sağlığınıza ciddi boyutlarda  olumsuz olarak etki edebilir.

Kombi montaj hizmeti verilirken uzmanların genel hatlarıyla dikkat etmeleri gereken bazı önemli hususlar şunlardır:

  • Tesisat şemalarına uyumlu bağlanması
  • Montaj yeri kontrolü (Duvarın nemli olup olmaması, düz olup olması, duvarlar arası boşluk kontrolü, montaj yapılacak yerin olası gaz kaçırma durumu veya tehlike arz edecek başka faktörlere kişi sağlığını etkilememesi baz alınarak ayarlanması)
  • Elektrik hattı bağlantı mesafesi ve bağlantının kurulması
  • Su hattın bağlantı mesafesi ve su bağlantısının kurulması
  • Askı sacının montajının yapılacak duvarın eğim kontrolü yani düz olup olmaması ve sacın montajı

Kombi montaj hizmeti ve en uygun  kombi montaj fiyatları için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde alabilirsiniz.