doğalgaz kazan bakımı

Isınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan kalorifer sistemlerinin bir ürünü olan doğalgaz kazanı farklı boyutlarda (büyük, küçük ve orta), farklı türlerde (duvar tipi kat kazanları, kondenya kazanlar vb.), farklı işlemsel özeliklerde (atmosferik , üflemeli brülörlü) ve yapımda kullanılan ana malzemeye göre değişkenlik gösterir.

Bir doğalgaz kazanının arızalanması tüm kalorifer sistemin arızalanması demektir. Bu nedenle ihtiyacı olan bakımı eksiksiz olarak yapmak gerekmektir. Doğalgaz kazanı bakım hizmeti sunan firmamız size en iyi hizmeti sunmayı garanti eder.

Bir doğalgaz kazanı bakımı tamamen profesyonellik isteyen bir çalışmadır. En iyi çalışmayı ve dolayısıyla en iyi verimi almak için bu detaya dikkat etmek gerekmektedir. Aynı zamanda bir yasal olarak zorunlu kalorifer sistemleri bakımına dahil olan doğalgaz kazanı hem maddi hem de can güvenliği açısından önem arz etmektedir.

Doğalgaz kazanının profesyonel ekip ve ekipmanlar tarafından yapılmasının birkaç önemli nedeni vardır. Bunlar en genel olarak şu şekildedir:

  • Bakım sonrasında verilecek olan kontrolü yapıldı yazılı belgesi yasal olarak zorunluk içerir.
  • Profesyonel ekibin kaliteli malzemelerle yaptığı bakım sonucunda, bakımı yapılan kazanın orijinal özelliklerinin deforme edilmemesine özen gösterilir.
  • Profesyonel ekibin iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri almış olduğu yasalar gereği de varsayılmasından dolayı olabilecek olumsuzluk durumlarının yasal sorumlulukları sizin aleyhinize olmaz.
  • Profesyonel ekibin kaliteli bir çalışmayla doğalgaz kazanın bakımı yapmasıyla, işlev kalitesini arttırmak, enerji tasarrufu sağlamak ve kazanın ömrünü uzatmak gibi faydaları olmaktadır.

Doğalgaz kazanı bakımı en genel hatlarıyla kazan duman boruları temizlenmesi, kazan basınç ve ısı kontrolü, pis su çukuru temizlenmesi, buhar vanalarının millerinin yağlanması, kazan dairesi genel temizliği, su sızıntılarının kontrolü, kazan dairesinin iç temizliği gibi birçok detay içermektedir.

Siz de uzman ekiplerimizle ve ekipmanlarımızla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermemizi isterseniz, kazan çeşitlerine göre farklılık gösteren en uygun doğalgaz kazan fiyatı seçenekleriyle size hizmet vermekten olmaktan memnuniyet duyarız