brülör montajı nası yapılır

Yaşamımızın en gerekli unsurlarından ısınmak ve sıcak su ihtiyacımızı karşılamak amacıyla geliştirilmiş teknolojilerden kalorifer sistemleri çalışma işlevi görebilmek için brülör mekanizmasına ihtiyaç duymaktadır. Brülör, kalorifer kazanında kasıtlı olarak bulundurulan havayı enerji kaynağıyla temasın sağlayarak ateşleme görevi gören bir cihazdır. Brülör göstermiş olduğu işlemlerden dolayı herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet vermemek için seçilen ürünün kalitesinden montajına, bakımından herhangi bir deformasyon gösterdiği durumda tadilatına kadar her aşamasında oldukça fazla dikkat gerektir bir üründür. Firmamız bu aşamaların hepsinde sizlere en iyi hizmeti vermek için uzman kadrosuyla, kaliteli ekipmanlarıyla hizmetinizde olmaya devam etmektedir.

Brülör satın alındıktan sonraki brülör montajı yapılmaktadır. Brülör montajı cihazınızın kullanım kalitesine direkt olarak etki etmektedir. Örneğin brülörün montajı esasında elektrik – sigorta güç kontörlüne dikkat edilmediğinde hem cihaza hem de mekan elektriğine zarar verebilir.

Brülör işlevi gereği ateşleme yaptığından her aşamasına ayrı bir özen gerekmektedir. Montaj aşamasında yapılması gereken bazı kontrollerin yapılmamış olması can ve mal güvenliğimizi tehlikeye atabilir. Cihaz kullanım kalitesini düşürüp çabuk bozulmasına sebebiyet verebilir.

Kaliteli bir brülör montaj hizmeti almanın birçok artısı bulunmaktadır. Brülör montajı uzman kişiler ve ekipmanlar tarafında kaliteli bir şekilde yerine getirilmiş brülör hizmeti daha uzun ömürlü kullanımı sağlamakla birlikte ileride meydana gelebilecek birtakım bozulmaların önüne geçmektedir.

Brülör montaj hizmeti verilirken uzmanlar tarafından genel hatlarıyla dikkat edilmesi gereken bazı hususlar şunlardır:

  • Kalorifer kazanının ölçümlendirilmesi
  • Türbülatör konum ayarları
  • Yanma borusu uzatma
  • Gaz hattı bağlantısı
  • Hava hattı bağlantısı
  • Elektrik ve sigorta hattının kontrolü

Mekanlarımızın ısınma ihtiyacını karşılayan kalorifer sisteminin en önemli parçalarından brülör montajı uzman kişilerin teknik bilgisi olmadan yapılamaz. Ayrıca amatör kişiler tarafından yapılmış montaj işlemi herhangi bir olumsuzluk karşında size garanti hizmeti sunmamaktadır. Siz de kalite bir brülör montaj hizmeti almak isterseniz firmamız en uygun brülör montaj fiyatları sunmaktadır. Brülör montaj fiyatı almak için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.